Dotacje dla MŚP z Regionalnego Programu Operacyjnego

Dodano: 01 lipca 2020

Ogłoszono konkurs w ramach Poddziałania II.3.1: Innowacje w MŚP w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego.

Konkurs skierowany jest  do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Wsparcie kierowane jest na łagodzenie skutków wystąpienia pandemii COVID-19. Wnioski należy składać do 13.07.2020 r. w Centrum Obsługi Przedsiębiorców, ul. Moniuszki 7/9, 90-101 Łódź.

Maksymalny kwota dofinansowania wynosi 1 000 000,00 zł, poziom dofinansowanie 85%.

Kwota przeznaczona na dofinansowanie projektów w ramach konkursu wynosi 90 000 000 zł.

Szczegółowe informacje na temat programu oraz wniosek dostępne na stronie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.