Powiatowe zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Dodano: 25 czerwca 2020

25 czerwca 2020 r. w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury i Sportu odbyło się Powiatowe Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020. Z uwagi na obowiązujące obostrzenia tegoroczne zakończenie roku miało charakter kameralny.

Starosta Wieluński Marek Kieler na ręce dyrektorów szkół i placówek wręczył nagrody dla uczniów i wychowanków za ich osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze oraz działania społeczne w ubiegłym roku szkolnym. Łącznie nagrodzono 46 uczniów z placówek oświatowych prowadzonych przez powiat wieluński. Ponadto w trakcie uroczystości Starosta Wieluński wręczył Panu Jerzemu Nowakowskiemu akt przedłużenia powierzenia stanowiska dyrektora Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu na okres od 1 września 2021 r. do 31 sierpnia 2021 r.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom i wychowankom. Życzymy udanych wakacji i bezpiecznego powrotu do szkół we wrześniu.

Starostwo Powiatowe w Wieluniu będzie niedostępne dla interesantów od 3 sierpnia 2020 r. do 7 sierpnia 2020 r.